INFORMACE O PRODEJI


Pokud jste si u nás vybrali králíčka, zde naleznete informace jak vše bude probíhat:
Pokud jste si vybrali králíčka z právě narozeného vrhu, je možnost rezervace (rezervace probíhá složením zálohy 50% z ceny králíčka převodem na účet - tato cena se od konečné ceny králíčka odečítá). Tato částka musí být připsána na můj účet nejpozději do 7mého dne, jinak předběžnou rezervaci ruším. V případě námi zrušené rezervace Vám bude záloha vrácena do 15-ti pracovních dnů ode dne zrušení zálohy, v případě že rezervaci zrušíte Vy, záloha propadá v náš prospěch (ze zálohy bude čerpáno, než nalezneme morčátku nový domov). Záloha je jakási pojistka (mnohokrát se nám stalo, že lidé si králíčka zamluvili a pak rezervaci zrušili, či na místo předání nedorazili, aniž se omluvili).
Pokud jste si vybrali králíčka, který je právě k odběru, samozřejmostí je opět rezervace (se složením zálohy).

Ke králíčkovi dostanete: rady do začátku, krmení na které byl zvyklý, výpis předků, očkovací průkaz.

Odběr králíčka je možný nejdříve v 6-ti týdnech (králíčci budou přeléčeni proti kokcidióze. Svým odchovům nabízím poradenství, máte kdykoliv možnost se na mě obrátit, pokud to bude v mým silách, ráda Vám pomohu, či doporučím erudovaného odborníka přes danou problematiku.

Prodej králíčků není za účelem zisku, ale na pokrytí nákládů spojených s chovem! Všechny výdaje jdou zpátky k ušákům - výroba nových ubikací, nákup klecí, kvalitního krmiva Ovator/Genessis, očkování, výstavy apod. Cena králíčků se bude pohybovat od 5oo - 12oo Kč. u králíčků vhodných do chovu, u králíčků vhodných na mazlíky se cena bude pohybovat v rozmezí 1oo - 2oo kč.

Odběr králíčků je možný v těchto městech (po dohodě možnost dovozu i jinam [pravidelně jezdíme na výstavy se psy, takže třeba budeme mít cestu k Vám a ušáka vezmeme s sebou]). Po dohodě i jiná města (znám spoustu lidí z různých měst a částí republiku, pokud budete mít zájem můžu s nimi převoz ušáka dohodnout).
Praha (pouze stanice metra)
Uhnošť, Pavlov, Jeneč, Hostivice, Praha Ruzyně, Praha Veleslavín (vlakové nádraží)
Lány u Kladna
Beroun (za proplacení benzínu +200Kč k ceně králíčka)
Kladno
Stochov Nové Strašecí
Rakovník
Brno (za příplatek 250,- k ceně králíčka)
Nabízíme možnost využít službu ZOO kurýra. Je nutné počítat že k celkové ceně králíčka, se připočítá i cena za ZOO kurýra, kterou platíte při předání. Pokud budete chtít králíčka poslat ZOO kurýrem, je nutné zaplatit celou cenu králíčka předem na účet, tak aby peníze dorazily min. den předem než králíček pocestuje ZOO kurýrem, jinak králíčka nikam nepošlu.